Search
  • Viktor Lee

Amerykańska ruletka online

Amerykańscy hazardziści pokazali światu, jak łatwo wzbogacić się grając w ruletkę. Dziś ruletka amerykańska jest dostępna online w większości kasyn internetowych, a grać w nią można całkowicie bezpłatnie i bez rejestracji. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych umierają z zazdrości, gdy każdy gracz na świecie wygrywa kwoty, o której można tylko marzyć. Nawet jeśli wygrane będą wyłącznie wirtualne, niezapomniane emocje i dawka adrenaliny we krwi są jak najbardziej realne!
Ruletka amerykańska online z dwoma strefami zero


Amerykańska ruletka jest często nazywana grą z dwoma zerami, ponieważ jej koło fortuny ma 38 liczb i zawiera symbol „00”. Nie trzeba dodawać, że podwójne zero uczyniło grę jeszcze bardziej interesującą? Oprócz niezwykłego zestawu symboli amerykańska ruletka online, w którą można grać za darmo lub na prawdziwe pieniądze o każdej porze dnia i nocy, ma następujące charakterystyczne cechy:

· oszałamiająca grafika;

· prostota i łatwość sterowania;

· świetna ścieżka dźwiękowa;

· możliwość wyboru wielkości zakładu;

· powtórzenie żądanej stawki.

Podobnie jak w zwykłej ruletce, w wersji amerykańskiej kluczem do zrozumienia istoty gry jest wysłuchanie swojej intuicji i odgadnięcie, na którym sektorze wyląduje piłka. Pole gry obejmuje 38 sektorów, z których każdy może wygrać lub przynieść porażkę. Jeśli wyraźnie dążysz do wygrania, amerykańska ruletka jest dokładnie tym, czym można się zadowolić. Tutaj naprawdę da się łatwo pomnożyć swój wynik finansowy dosłownie jednym kliknięciem.


Jak grać w amerykańską ruletkę


Wirtualna ruletka amerykańska różni się nieco od tradycyjnej klasycznej ruletki nie tylko tym, że na kole ruletki jest podwójne „zero”, ogólny układ liczby na kole jest również inny. Przewaga kasyna w amerykańskiej wersji jest wyższa niż w europejskiej i wynosi 5,26%. Natomiast RTP amerykańskiej ruletki jest mniejsze – 94,74%. Jeśli chodzi o resztę zasad, gracz ma wszystkie takie same możliwości co w klasycznej ruletce: obstawiać zakłady na określony numer, kolor (czerwony / czarny), grupę, parzyste / nieparzyste. Fajnie, że stawki mogą mieć wybrany nominał, więc jeśli chcesz – graj all-in, a jeśli chcesz – rozciągnij przyjemność i przetestuj dowolną strategię!

Pole gry w amerykańskiej ruletce jest podzielone na zewnętrzne i wewnętrzne. „Wewnątrz” są trzy rzędy po kilkanaście cyfr, równa ilość w obu kolorach. Na zewnętrznym polu można obstawiać całą kolumnę, a także „zero” i podwójne „zero”. Gracz nie jest ograniczony liczbą zakładów na grę, o ile ma środki na swoim koncie. Grając w amerykańską ruletkę online, można łatwo cofnąć lub ponowić swoje zakłady.

Aby rozpocząć grę w amerykańską ruletkę, należy kliknąć przycisk „Play”, a ruletka amerykańska zostanie uruchomiona. Piłka zatrzyma się w jednym z sektorów, na ekranie pojawi się odpowiedni obrazek. Jeśli to jest Twój numer, to w kategorii „Wygrane” zobaczysz wzrost salda gry.


Ruletka – spełnienie amerykańskiego marzenia


Kasyno Twoich marzeń jest już przed Tobą! Bezpieczna gra w amerykańską ruletkę jest interesująca ze względu na jasność jej zasad, możliwość dużej wygranej i emocje unoszące się nad zielonym polem gry. Darmowa, realistyczna i wspaniała gra – czego jeszcze potrzebujesz, aby cieszyć się hazardem i uzyskać niezapomniane wrażenia? Sprawdź swoje szczęście, grając w amerykańską ruletkę online!


9 views

© 2020 Personal gambling blog

Zapisz się do nas

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now